Είστε εδώ

e-Οδηγός Σπουδών

ΣχολήΠολυτεχνική
ΤμήμαΑρχιτεκτόνων Μηχανικών
Τίτλος ΣπουδώνΔΙΠΛΩΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ
Πρόγραμμα ΣπουδώνΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ 2014-15
Κύκλος / Επίπεδο1ος / Προπτυχιακό
Ακαδημαϊκό Έτος2014 - 2015
ΚατάστασηΜη Ενεργό
Ιστοσελίδαhttp://www.architecture.web.auth.gr
Διεύθυνση Επικοινωνίαςinfo@arch.auth.gr
ECTS / Φόρτο ΕργασίαςΜια μονάδα ECTS αντιστοιχεί σε 25 ώρες φόρτου εργασίας
ΔιδάσκωνΚωδικόςΤίτλοςΏρεςΕξάμηνοECTSΤύπος
Conenna Claudio daniel04TH20043ΥΕ
08EM100812ΥΕ
Αθανασίου Ευαγγελία03EE10036Υ
05EE10056Υ
06EA100615Υ
08TH12083Ε
Αλεξοπούλου Αλεξάνδρα04EA100415Υ
07EA100715Υ
Αναστασιάδης Άγις05EE10056Υ
08EM150812ΥΕ
Ανδρεάδου-Καλλιπολίτου Τατιανή01EA100115Υ
08EM130812ΥΕ
08EX11086Ε
Ανδρικοπούλου Ελένη04TH10043Υ
06EE10066ΥΕ
06TH20063Υ
09EM110912ΥΕ
Αξαρλή Κλεονίκη03EE10036Υ
03TB10033Υ
04EA100415Υ
Αρακαδάκη Μαρία02TH10023Υ
04EE10046Υ
08EX30086ΥΕ
08TH11093Ε
Βαβύλη-Τσινίκα Φανή04EA100415Υ
07EA100715Υ
08TH10083Ε
08TH13083Ε
09EM130912ΥΕ
Βαρώτσος Κωνσταντίνος01EA100115Υ
02TT10023Υ
04EA100415Υ
07TT14073Ε
Βασιλειάδης Βασίλειος02EE10026Υ
03TB10033Υ
04TB10043Υ
07EA100715Υ
08TB10083Ε
Βεργόπουλος Σταύρος01EE10016Υ
02EA100215Υ
05TT10053ΥΕ
07TH11073ΥΕ
Βογιατζάκη Μαρία02EA100215Υ
07TH11073ΥΕ
09EM150912ΥΕ
09EX11096Ε
09EX12096Ε
Βώκος ΓεράσιμοςKY0104093ΥΕ
Γαβριηλίδου Γεωργία01PP30012ΞΓ
02PP30022ΞΓ
Γυιόκα Χαρίκλεια01TH10013Υ
03TH10033Υ
06TH10063Υ
08EX15086Ε
Δημόπουλος ΣτυλιανόςEΦT083ΥΕ
Δούση Μαρία04EE10046Υ
08EM140812ΥΕ
08EX10086Ε
Ευθυμίου Ευάγγελος05TB10053Υ
Ζιούτας Κωνσταντίνος07TT12073Ε
Ιωαννίδης Κωνσταντίνος04EA100415Υ
07EA100715Υ
Καλαρά Κωνσταντίνα01EE10016Υ
06TT10063Υ
07EE10a076ΥΕ
Καλογήρου Νικόλαος03EE10036Υ
06EA100615Υ
08EX15086Ε
09EM120912ΥΕ
Καλφόπουλος Απόστολος01EA100115Υ
06EE20066ΥΕ
06TT10063Υ
08EX33086ΥΕ
09EM140912ΥΕ
Καυκαλάς Γρηγόριος04TH10043Υ
06EE10066ΥΕ
06TH20063Υ
09EM110912ΥΕ
Κονταξάκης Δημήτριος01EE10016Υ
02EE10026Υ
03EA100315Υ
Κουγιουμτζής Δημήτριος07TT12073Ε
Κουκόπουλος Σταμάτιος01EA100115Υ
08EM120812ΥΕ
08EX11086Ε
Λακάκης Κωνσταντίνος01TT10013Υ
Λεφάκη Στυλιανή04EE10046Υ
08EM140812ΥΕ
08EX15086Ε
09EM120912ΥΕ
Μαλινδρέτος Μιχαήλ02EE10026Υ
03EA100315Υ
08EX13086Ε
Μαντοπούλου-Παναγιωτοπούλου Θάλεια05TH10053Υ
08EX30086ΥΕ
Μαρτζοπούλου Αναστασία04TH10043Υ
05EE10056Υ
07TT13073Ε
Μπίκας Παναγιώτης01TH10013Υ
03TH10033Υ
06TH10063Υ
08EX15086Ε
Μπίσμπος Χρήστος08TB11083Ε
Πάγκαλος Γεώργιος07TT11073Ε
Πάκα Αλκμήνη03EE10036Υ
06EA100615Υ
08EX15086Ε
09EM120912ΥΕ
Παγώνη Φωτεινή01EE10016Υ
02TT10023Υ
06TT10063Υ
07TT14073Ε
07TT15073Ε
Παπαδημητρίου Σπυρίδων03EA100315Υ
05TT10053ΥΕ
08EM110812ΥΕ
Παπαδοπούλου Αρίστη07EA100715Υ
08EM170812ΥΕ
08EX16086Ε
Παπαδόπουλος Πανίκος02TB10023Υ
Παπακώστας Γεώργιος02EA100215Υ
07EE10a076ΥΕ
09EM100912ΥΕ
Ποπότη Παναγιώτα01PP20012ΞΓ
02PP20022ΞΓ
04PP20042ΞΓ
Ρόθος Βασίλειος08TT10083Ε
Σαββαΐδης Παρασκευάς01TT10013Υ
Σακαντάμης Κωνσταντίνος03EE10036Υ
03TB10033Υ
06EA100615Υ
09EM120912ΥΕ
Σακελλαρίδου Ειρήνη08EM160812ΥΕ
08EX15086Ε
09EX10096Ε
Σεφερτζή Ελένη04TH10043Υ
05EE10056Υ
Σκαλτσά Μαλαματένια01TH10013Υ
03TH10033Υ
06TH10063Υ
08EX15086Ε
09EM120912ΥΕ
Σπυριδωνίδης Κωνσταντίνος-Βίκτωρ01EA100115Υ
04TH21043Υ
07TH11073ΥΕ
08EX14086Ε
08TH10083Ε
Στεφάνου Γεώργιος02TB10023Υ
Συνεφάκης Γεώργιος03TT10033Υ
05EE10056Υ
05TT11053ΥΕ
08EM150812ΥΕ
Τάντσης Αναστάσιος02TH10023Υ
03TH10033Υ
05TH10053Υ
08EX30086ΥΕ
Τέλλιος Αναστάσιος02EA100215Υ
07EA100715Υ
07TH11073ΥΕ
08EX12086Ε
Τζαμαλίκος ΠαναγιώτηςEΦT083ΥΕ
Τρατσέλα Μαρία04EA100415Υ
07EE10a076ΥΕ
Τριανταφυλλίδου Μαρία-Λήδα01PP30012ΞΓ
02PP30022ΞΓ
Τσαρχόπουλος Παναγιώτης07TT13073Ε
Τσινίκας Νικόλαος06EE20066ΥΕ
07TT10073Ε
08TB10083Ε
08TH10083Ε
09EX11096Ε
Τσουκαλά Κυριακούλα04TH20043ΥΕ
08EM100812ΥΕ
Υφαντής Ιωάννης01TT10013Υ
Φράγκος Δημήτριος01EA100115Υ
06EE20066ΥΕ
06TT10063Υ
08EX36086ΥΕ
Φωτιάδου Καλλιόπη01PP10012ΞΓ
02PP10022ΞΓ
03PP10032ΞΓ
04PP10042ΞΓ
Χριστοδούλου Χαρίκλεια01TH10013Υ
03TT10033Υ
05EE10056Υ
06EA100615Υ
07TT13073Ε
08TH12083Ε
Χρυσαφίδης Ευάγγελος02EE10026Υ
03EA100315Υ
08EX13086Ε