Είστε εδώ

e-Οδηγός Σπουδών

ΣχολήΕπιστημών Υγείας
ΤμήμαΙατρικής
Τίτλος ΣπουδώνΜεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης
Πρόγραμμα ΣπουδώνΠΜΣ Κλινική και Χειρουργική Ανατομία (Εφαρμοσμένη Ανατομία) (2016-2018)
Κύκλος / Επίπεδο2ος / Μεταπτυχιακό
Ακαδημαϊκό Έτος2019 - 2020
ΚατάστασηΜη Ενεργό
Ιστοσελίδαwww.surgicalanatomy.gr
Διεύθυνση Επικοινωνίαςromaleap@auth.gr
ECTS / Φόρτο ΕργασίαςΜια μονάδα ECTS αντιστοιχεί σε 30 ώρες φόρτου εργασίας
ΔιδάσκωνΚωδικόςΤίτλοςΏρεςΕξάμηνοECTSΤύπος
Αναστασόπουλος ΝικόλαοςΜΙΝΑ0013110Υ
ΜΙΝΑ0026110Υ
ΜΙΝΑ0033110Υ
ΜΙΝΒ0052210Υ
ΜΙΝΓ0073310Υ
ΜΙΝΓ0086310Υ
Αποστολίδης ΣτυλιανόςΜΙΝΑ0016110Υ
ΜΙΝΑ0029110Υ
ΜΙΝΑ00312110Υ
ΜΙΝΓ0073310Υ
ΜΙΝΓ00921310Υ
Ασουχίδου ΕιρήνηΜΙΝΑ0026110Υ
Βακαλόπουλος ΙωάννηςΜΙΝΒ0062210Υ
Βαχτσεβάνος ΚωνσταντίνοςΜΙΝΒ0042210Υ
Βενέτης ΓρηγόριοςΜΙΝΒ0042210Υ
Γαλάνης ΙωάννηςΜΙΝΒ0062210Υ
Γαλάνης ΝικηφόροςΜΙΝΒ0052210Υ
Γιαννούλης ΚλεάνθηςΜΙΝΒ0061210Υ
Γιγής ΙωάννηςΜΙΝΒ0052210Υ
Γκιβίσης ΠαναγιώτηςΜΙΝΒ0052210Υ
Γκριμπίζης ΓρηγόριοςΜΙΝΒ0062210Υ
Γρηγοριάδης ΣάββαςΜΙΝΒ0041210Υ
Δίτσιος ΚωνσταντίνοςΜΙΝΒ0052210Υ
Δεμίρη ΕυτέρπηΜΙΝΒ0052210Υ
ΜΙΝΓ0081310Υ
ΜΙΝΓ0092310Υ
Δημητριάδης ΓεώργιοςΜΙΝΒ0061210Υ
Ζιάκας ΝικόλαοςΜΙΝΒ0041210Υ
Θεοδωρίδης ΘεόδωροςΜΙΝΒ0061210Υ
Κάρκος ΠέτροςΜΙΝΒ0042210Υ
Κάρκος ΧρήστοςΜΙΝΒ0041210Υ
Καραπαναγιωτίδης ΓεώργιοςΜΙΝΒ0061210Υ
Κουτελιδάκης ΙωάννηςΜΙΝΒ0041210Υ
Κτενίδης ΚυριάκοςΜΙΝΒ0061210Υ
Κωνσταντινίδης ΙωάννηςΜΙΝΒ0042210Υ
Λαζαρίδης ΝικόλαοςΜΙΝΑ0016110Υ
ΜΙΝΑ0023110Υ
ΜΙΝΑ0033110Υ
ΜΙΝΓ00715310Υ
Μιχαλόπουλος ΑντώνιοςΜΙΝΒ0062210Υ
Μπαλλάς ΚωνσταντίνοςΜΙΝΒ0061210Υ
Μπεσλίκας ΘεόδωροςΜΙΝΒ0052210Υ
Μπομπορίδης ΚωνσταντίνοςΜΙΝΒ0041210Υ
Νάτσης ΚωνσταντίνοςΜΙΝΑ00118110Υ
ΜΙΝΑ0023110Υ
ΜΙΝΑ00312110Υ
ΜΙΝΒ0042210Υ
ΜΙΝΒ0052210Υ
ΜΙΝΒ0062210Υ
ΜΙΝΓ0079310Υ
ΜΙΝΓ00821310Υ
ΜΙΝΓ0096310Υ
Νικολαΐδης ΒασίλειοςΜΙΝΒ0041210Υ
Παπαβραμίδης ΘεoδόσιοςΜΙΝΒ0041210Υ
ΜΙΝΒ0061210Υ
Παπαδόπουλος ΒασίλειοςΜΙΝΒ0061210Υ
Παπαδόπουλος ΠερικλήςΜΙΝΒ0052210Υ
Παπαζιώγας ΒασίλειοςΜΙΝΒ0061210Υ
Παραμυθιώτης ΔανιήλΜΙΝΒ0061210Υ
Παρασκευάς ΓεώργιοςΜΙΝΑ0016110Υ
ΜΙΝΑ0026110Υ
ΜΙΝΑ0036110Υ
ΜΙΝΓ00911310Υ
Πατσαλάς ΙωάννηςΜΙΝΒ0041210Υ
Πιάγκου ΜαρίαΜΙΝΑ0023110Υ
ΜΙΝΑ0033110Υ
ΜΙΝΓ0076310Υ
ΜΙΝΓ0083310Υ
Ποτούπνης ΜιχαήλΜΙΝΒ0052210Υ
Πρίντζα ΑθανασίαΜΙΝΒ0042210Υ
Σαμολαδάς ΕυθύμιοςΜΙΝΒ0052210Υ
Σαπαλίδης ΚωνσταντίνοςΜΙΝΒ0061210Υ
Σαρρής ΙωάννηςΜΙΝΒ0052210Υ
Σπανός ΚωνσταντίνοςΜΙΝΒ0061210Υ
Σπυροπούλου Γεωργία-ΑλεξάνδραΜΙΝΒ0052210Υ
Τέγος ΘωμάςΜΙΝΒ0041210Υ
Τριαρίδης ΣτέφανοςΜΙΝΒ0042210Υ
Τσιρίδης ΕλευθέριοςΜΙΝΒ0052210Υ
Τσιτσόπουλος ΠαρμενίωνΜΙΝΒ0041210Υ
Τσονίδης ΧρήστοςΜΙΝΒ0042210Υ
Τσουλφάς ΓεώργιοςΜΙΝΒ0061210Υ
Τόσιος ΠασχάληςΜΙΝΒ0061210Υ
Τότλης ΤρύφωνΜΙΝΓ0073310Υ
ΜΙΝΓ0086310Υ
Φορούλης ΧριστόφοροςΜΙΝΒ0061210Υ
Φόρογλου ΝικόλαοςΜΙΝΒ0041210Υ
Χατζημαυρουδής ΓρηγόριοςΜΙΝΒ0061210Υ
Ψύλλας ΓεώργιοςΜΙΝΒ0041210Υ